logo Dobrá služba
... jednoduše jedna ...

5 kroků k seznámení se s Dobrou službou

Seznamme se s Dobrou službou v 5 jednoduchých krocích a to:

(1) seznamme se s vyhledávačem inzerce Dobrá služba,

Při zadávání dotazů do políček formuláře vyhledávače inzerce Dobrá služba pro správné pojmenování oboru činnosti (Co?) a pro správné pojmenování oblasti působení (Kde?) volíme texty nabízené v našeptávačích.

(2) seznamme se se vzhledem a obsahem inzerátů na Dobré službě,

Buď vyhledáme inzeráty pro zobrazení ve vyhledávači inzerce Dobrá služba nebo v seznamu nových inzerátů.

(3) seznamme se se službami inzertního serveru Dobrá služba,

1. ze služeb inzertního serveru Dobrá služba je vytvoření inzerátu na míru našim potřebám a přáním. Nadpis i text inzerátu a 2 rolující texty upraví Dobrá služba během vytváření inzerátu tak, aby náš inzerát byl viditelný na předních místech ve výpisech přirozených výsledků vyhledávače Google a jemu podobných na dotazy obsahující námi zvolená slova a sousloví.

2. ze služeb inzertního serveru Dobrá služba je provoz a aktualizace našich inzerátů po předplacenou dobu. Provoz znamená, že se naše inzeráty zobrazují na svých internetových adresách a jsou zviditelněné ve vyhledávači Google a jemu podobných. Kdykoli potřebujeme změnit kontaktní údaje, název nebo text našeho inzerátu, pak s tímto požadavkem kontaktujeme Dobrou službu.

3. ze služeb inzertního serveru Dobrá služba je periodická aktualizace obsahu 2 rolujících textů v našich inzerátech za účelem dosažení a udržení nejvyšších možných pozic našich inzerátů ve výpisech přirozených výsledků vyhledávače Google a jemu podobných.

 

(4) seznamme se s principy zviditelnění našich inzerátů ve vyhledávačích Google a jemu podobných,.

Dobrá služba vytváří naše nové inzeráty tak, aby byly co nejlépe zviditelněny ve vyhledávačích Google a jemu podobných. Upřesněme, že je to zviditelnění ve výpisech přirozených, nikoli placených a tedy reklamních, výsledků vyhledávání na dotazy obsahující námi zvolená slova a sousloví pro zviditelnění.

Během objednávky nových inzerátů ve spolupráci s Dobrou službou zvolíme slova a sousloví, na která budou naše nové inzeráty zviditelněny ve vyhledávačích. Přesněji řečeno, naše nové inzeráty budou zviditelněny ve výsledcích vyhledávacích dotazů, které obsahují námi zvolená slova a sousloví pro zviditelnění.

Čím více jsou námi zvolená slova a sousloví pro zviditelnění konkurenčnější, tím je náročnější zviditelnění inzerátů zviditelňovaných na zvolená slova a sousloví ve vyhledávačích.

(5) seznamme se s podstatnými informacemi o Dobré službě.

Seznamme se s Ceníkem inzerce na inzertním serveru Dobrá služba a s Obchodními podmínkami Dobré služby. Také se seznamme se stránkami O Dobré službě, Často kladené otázky ohledně Dobré služby a Reference inzerentů na Dobré službě. Podle zájmu se můžeme seznámit s principy Dobré služby pro ochranu osobních údajů.

Jakmile jsme seznámeni s Dobrou službou, můžeme přejít na 4 kroky ke spolupráci s Dobrou službou.