Dobrá služba
... jednoduše jedna ...


Reference

Vlastníme chaty v Beskydech s vířivkou a bazénem k pronájmu, což je častým požadavkem klientů. Víme však, že zrovna pro tyto dotazy je na Google extrémně vysoká konkurence pro zviditelnění. Existuje hodně chat v Beskydech stejně jako moře portálů pro ubytování. Specialisté z Dobré služby však pro nás provedli programovou nástavbu nad rámec aplikace Dobrá služba tak, abychom konkurenci porazili a zobrazovali se pro tyto požadavky na první straně ve výpisu Google.

Aleš Tichý - TopChatička.cz

Zabýváme se uměním a zaměřujeme se především na energetické obrazy. Na dotaz energetické obrazy však náš web není viditelný ve vyhledávačích. Díky Dobré službě jsme ale konečně získali návštěvnost webu a to proto, že nás jednoduše vytáhli díky samostatné vizitce na viditelnost těm lidem, kteří o naše obrazy mají zájem.

Milan Jakel - 23art.eu

Teflonové ubrusy - jsem si sama stanovila jako dominantní klíčová slova pro náš vlajkový produkt z hotelového textilu proto, abych se klientům na Google, kde všichni hledají, zobrazila mezi předními. Dobrá služba vytvořila samostatnou unikátní vizitku pouze s mým kontaktem na můj web. Po několika týdnech se vizitka zobrazuje nejen na první straně Google, ale rovnou se řadí mezi první pozice na dotaz teflonové ubrusy. Kromě splněných požadavků se naše unikátní vizitka zobrazuje také ještě v mnoha dalších variantách slov, jak nás různě klienti můžou hledat.

Lenka Ambrůzová - teflonove-ubrusy.cz

Jako odborník s vlastní firmou na zednické, malířské a stavební práce na Ostravsku se více orientuji na specializaci dekorativních a dekoračních omítek. S Dobrou službou jsem spokojen proto, že dokáže naše služby zviditelnit ve vyhledávačích tak, jak si je sami definujeme pod klíčovými slovy. Můj osobní názor je ten, že kromě doporučení je nejlepší reklama jít naproti těm lidem, kteří hledají moje služby. S Dobrou službou budu spolupracovat dále nejen proto, že má výsledky, ale je to první katalog, který ve svém odkaze zobrazuje pouze naši firmu a žádnou jinou konkurenci.

Petr Velčovský - zednicimaliri.cz

Nejdříve jsme Dobrou službu využili na podporu naší kamenné prodejny Growshopu na Praze 13. Když jsme zjistili, že se Dobrá služba s prvotřídními výsledky rozvinula mimo lokalitní SEO také na unikátní klíčová slova, neváhali jsme a využili exkluzivitu také pro náš e-shop. Při představě, že existuje mnoho internetových obchodů v našem odvětví, ovšem Dobrá služba vypíchne právě náš eshop, jsme rádi, že jsme byli přednostně zástupcem této firmy osloveni právě my.

Miroslav Beneš - cannabisshop.cz

Poskytuji nebankovní půjčky pro město Orlová a okolí a vím, jak silná je konkurence v poskytování půjček, stejně jako jak je silná poptávka po finančních službách. Dovoluji si říct, že mě mistři z Dobré služby zviditelnili na Google i Seznamu v přirozeném výsledku hledání mezi první možnosti způsobem, který jsem nečekal. Za mě jeden z nejlepších způsobů reklamy, co znám.

Radomír Zámek - nebankovní půjčka Orlová

Naši restauraci Severka Most zviditelnil především seriál Most. Zjištění však, že je naše restaurace Severka ze všech možností v Mostě ve vyhledávačích na dotazy česká restaurace Most nebo rozvoz jídla Most mezi prvními díky unikátních vizitek Dobrá služba, je prostě super. Přináší nám to nárůst návštěv našeho webu i podniku, objednávek a také tímto krokem posilujeme vlastní image.

Lukáš Cingel - restaurace Severka Most

V našem odvětví akustických a zvukových izolací se neobejdeme bez budování povědomí o našich službách. Ačkoliv řešíme poptávky klientů napříč ČR, nejdříve jsme si stanovili, že budeme nejviditelnější v Praze. Díky Dobré službě jsme na Google jednoduše první pro ty, co hledají akustická izolace Praha nebo zvuková izolace Praha. Ačkoliv náš vlastní web zdaleka tak dobré viditelnosti nedosahuje jako naše unikátní vizitka, zaznamenali jsme také posun ve zobrazování našeho webu.

Tomáš Herzinger - acousticsolution.cz