left_ds
center_ds
right_ds

... jednoduše jedna ...


Vítejte v Dobré službě

Dobrá služba je internetová vyhledávací aplikace firem, která je tvořena s ohledem na zrychlenou dobu chytrých telefonů a tabletů k rychlému nalezení dostupné služby při akutnějších potřebách uživatelů.

Dobrá služba jako první mapuje pro danou lokalitu v ČR a obor činnosti pouze jednu jedinou firmu. Svým uživatelům také díky tomuto faktoru a technickým aspektům umožňuje co nejrychlejší cestu ke kontaktování potřebné firmy.

Dobrá služba vybírá a sdružuje služby, řemesla a obchody, které jsou bez újmy na kvalitě služeb schopny zvládnout více poptávek a objednávek. Denně přidáváme nové zápisy firem.

Rychlost - Dostupnost - Exkluzivita

Při akutních potřebách uživatelů a přemíry množství informací se přirozeně snižuje potřeba výběru. Firma s exkluzivním zápisem ve svém oboru a lokalitě přebírá 100% poptávek či objednávek uživatelů vyhledávací aplikace Dobrá služba. Součástí exkluzivity je image balíček, který obsahuje:

Marketingová strategie Dobré služby

Proč je Dobrá služba dobrá?

Držitelé exkluzivních pozic získávají své poptávky a objednávky a další výhody díky marketingové strategii Dobré služby. Klíčem strategie je právě kombinace třech hlavních pilířů.

Hlavní pilíře marketingové strategie

1. Masivní internetová reklama - Dobrá služba sdružuje poptávky a objednávky od uživatelů Internetu. Čím více je Dobrá služba viditelná na Internetu, tím více je schopna držitelům pozic zprostředkovat poptávky a objednávky. Soustředíme se na výkonovou reklamu, zejména na optimalizaci pro vyhledávače (SEO) a na PPC kampaně (Sklik, Google Adwords). Našim cílem je v rámci reklamního rozpočtu maximalizovat rozšíření Dobré služby a tím maximalizovat výhody pro držitele pozic.

2. Cílená a viditelná venkovní reklama - Vize pro rok 2020 je, že celá ČR je "oblepena" samolepkami Dobrá služba. Každý z držitelů pozic obdrží dostatečný počet prezentačních samolepek Dobré služby společně s image bannerem pro web a s certifikátem o své účasti v Dobré službě. Tím se zvýrazní image Vaší firmy a zároveň posílí marketing značky Dobrá služba. Díky principu exkluzivity nepodporujete žádnou konkurenci ale pouze jen Vaši vlastní firmu ve svém oboru a oblasti.

3. Exkluzivita a rychlost - Ukazuje se, že uživatelé chytrých telefonů a tabletů, zvláště ve zrychlené době, nepožadují možnost širokého výběru firem během používání katalogu firem nebo poptávkového serveru. Jejich preferencí je rychlost a snadnost vyhledání někoho, kdo vyřeší jejich potřebu. Proto jdeme cestou exkluzivních pozic. Nedáváme uživatelům Dobré služby na výběr z více firem. Pro každý obor činnosti a oblast či lokalitu uvádí Dobrá služba pouze jednoho jediného dodavatele.

Rezervujte si své exkluzivní pozice do 28. února 2018 a získejte samostatný zápis na rok 2020 gratis. Kontakt


Provozuje Per ardua AD astra s.r.o. | všeobecné obchodní podmínky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.