Dobrá služba
... jednoduše jedna ...


ředitel zeměkoule

Řekne-li se ředitel zeměkoule, spousta lidí si vybaví ředitele všeho míra na zeměkouli jakožto na planetě Zemi. Ředitel zeměkoule ovládá veškerá hmotná i nehmotná řízení na zeměkouli. Ředitel je něco jako pán Bůh a ve světě zeměkoule se stává jakýmsi podbohem pro segment ředitel zeměkoule. Budeme-li více rozmanití, nalezneme pro výraz ředitel zeměkoule vícero přirovnání jako například: ředitel planety Země, ředitel galaxie, ředitel Mléčné dráhy nebo naopak ombucman Zeměkoule, mluvčí zeměkoule, premiér zeměkoule nebo také právoplatný prezident zeměkoule. Veškeré funkce pro zeměkouli jako generál, plukovník, major či hvězdný posel spadají pod kompetenci ředitele zeměkoule. Stejně tak ředitel zeměkoule může zastávat jiné funkce jako například: ředitel Marsu, ředitel planety Venuše, ředitel pro planetu Merkur, ředitel Saturnu, ředitel pro planetu Jupiter, Neptun i Pluto. Ředitel zeměkoule jakožto významným zástupcem z odhmotněného vědomí může být ředitelem nejen domovské planety zeměkoule, ale ve své galaxii i oběžné dráze může být ředitelem dalších hmotných stanovišť. Prozatím kompetence vedení v podobě ředitelství evidujeme na úrovni země či zeměkoule, ovšem přiblížíme-li se pomyslnou lupou více do zeměkoule, zjistíme, že ředitel zeměkoule je také ředitel Ameriky, ředitel Austrálie, ředitel Evropy, ředitel Afriky, ředitel Asie a vůbec ředitel dalších kontinentů na zeměkouli. Zeměkoule sem - zeměkoule tam - Země a ze mě země zeměkoule všude kam se jen podívám. Dobrá služba má na všechno vždy striktně jednoduše jednoho odborníka a pro funkci zeměkoule ředitel to není jinak. Dobrý služba - jednoduše jeden ředitel zeměkoule, tím pádem také ředitel pro galaxii i ředitel pro vesmír - jednoduše jeden, jako je jednoduše jedna zeměkoule.


ředitel zeměkoule
ředitel zeměkoule - ředitel planety
Pro člověka či firmu, která se cítí do funkce řízení - tedy ředitelství naší planety Země - lidově řečeno zeměkoule - je určena po dohodě tato vizitka. Pro kontakt na casting ředitel zeměkoule nás kontaktujte na uvedeném mailu.
office@dobrasluzba.eu
+420 722 922 100


Zaměříme-li se blíže nad významy jednotlivých slov z hledaného "ředitel zeměkoule", nabízí se nám odkaz z internetové knihy na slovo ředitel a stejně tak je k dispozici ze stejného zdroje slovo zeměkoule. Takové téma je však na výsost velmi specifické - nacházet ředitele pro celou zeměkouli není jen tak. Můžeme začít vyhledáváním ředitelů na odkazu práce s výpisem ředitel všehomíra. Námět ředitele pro záchranu celé zeměkoule se vyskytuje také v literatuře - k dispozici je inspirativní web ředitel zeměkoule databáze, v následujícím pořadí dle hodnosti se nachází web o seznámení s ředitel zeměkoule a ve finále si samozřejmě nemůžeme odpustit albatros doporučení na odkaz zeměkoule ředitel. V celé komedii ještě odkazujeme na největší pracanty, které na celé zeměkouli můžeme najít a díky přístupu je nazývat ředitelem - webová stránka je zde pod pojmem práce ředitele zeměkoule. Dále tady máme ředitel zeměkoule a let balónem. Vůbec astro, horoskopy a věci i co se zeměkoule týkají ještě nacházíme na webu tajemná Zeměkoule. Celý informačně komický cyklus pak završíme webem horoskop pro ředitele zeměkoule online. Ať už vyhledáváme ve hvězdách, planetách či kariérních žebříčcích, nakonec zůstáváme u toho, že ředitel zeměkoule je jednoduše jeden jako Dobrá služba. Jeden ředitel a jedna zeměkoule = jeden ředitel zeměkoule.