Dobrá služba
... jednoduše jedna ...


odrušení geopatogenních zón celá ČR

Vyrušují Vás a odrušují z klidu špatné energické vlny? Možná jste v místě ovládající špatné geopatogenní zóny. Harmonie v místě, kde se nacházíte Vám zajistí odrušení. Stejně jako organismus zanášen špatnými látkami potřebuje antioxidanty, také éter spojen s energií geopatogenních lokalit zatížen špatným prouděním vlivů potřebuje své odrušení. Nejdříve je třeba definovat zónu, která má být odrušena a ptát se, co geopatogenního charakteru má za příčinu špatnému proudění energie. Geopatogenní i jiné energické zóny mají vliv na psychické i fyzické zdraví člověka ať už tomu člověk dává nebo nedává pozornost. Odstranění nebo-li odrušení veškerých překážek v tomto poli působení přináší blahodárné uvolnění na těle i duši a v geopatogenních polích - takzvaně zónách dochází k harmonii. Služba pro odrušení veškerých škodlivin v geopatogenních sférách má v dnešním světě velký význam. Zóny jako takové můžeme chápat jako na první pohled neviditelné světy přemíry transformace informací v geopatogenní sféře. Odborníci pro odrušení jsou specialisté na škodlivé vlivy v "geozónách". Mezi první třídu v odstraňování příčin a odrušení jistě patří a jako jediný v Dobré službě pro celou ČR zapsán je specialista na webu pan Hlinka. Odrušení Praha, geopatogenní Brno, zóna Ostrava - a právě v Ostravě sídlí mistr pro odrušení. Ať už zvolíme Liberec, Plzeň, Karlovy Vary, Hradec Králové, Olomouc, Pardubice, Zlín nebo Ústí nad Labem, kde máme problém v geopatogenních sférách a definovaných zónách, specialista na odrušení vlivů z geopatogenních zón z Ostravy přijede do všech koutů České republiky. Dobrá služba - opět jednoduše jedna i pro odrušení vlivů z geopatogenních záležitostech respektive zónách.


odrušení geopatogenních zón celá ČR
Jiří Hlinka
GEOPATOGENNÍ ZÓNY (GPZ) působí na člověka ať tomu věří, nebo ne. Jejich dokonalá eliminace (zneškodnění jejich škodlivého působení) vám přinese vždy užitek a je pro zdraví.
Výškovická 565/168, Ostrava - Výškovice
info@podporabyti.cz
+420 724 421 953


Podpora bytí jakožto specialista vysvětluje blíže problematiku ohledně rušení geopatogenních proudění na svém webu ohledně odrušení špatných vlivů ze zóny. Tématických odkazů je však na internetu o tomto odborníkovi více a jeden z nich je následující - přesné informace o geopatogenním poli a zónách. Přirozeně nechceme opomenout zmínit věhlasného odborníka také v proslulém firemním katalogu, kde je uveden jako firma pro odrušení vlivů z geopatogenních zón. Pan Jiří Hlinka není uveden jen v tak kdejakém obecně známém katalogu. Věhlas o jeho schopnostech je přenesen na rejstřík o hodnotách odrušených zón v geopatogenním poli. Dobrá služba vždy doporučí správného odborníka - vždy pouze a striktně jednoho - a rovnou v několika odkazech, týkajících se odrušení rušivých vlivů z definovaných narušených zón.