Dobrá služba
... jednoduše jedna ...


NE čipování psů

Čipování psů 2020 je nedobrovolné čipování, tedy extrémní zásah do svobod člověka a nejlepšího přítele člověka zároveň. Jako přátelé psů je touto cestou chráníme proti čipování. Zákonné nařízení nám diktuje čipování psů. Obhajoba diktátu pro klid ve společnosti argumentuje tím, že se jedná o bezpečnost psa a moderní záležitost. Tyto argumenty pro čipování psů jsou chabé jako nesmysly nezkušeného podomního prodejce, proto jsou podpořeny nařízením a zákonem. Nejen každý majitel psa ale i každý občan ví, že bezpečí psů samotných se týká daleko častěji jiných situací. Co se týká zaběhnutí psa, existují jiné bezpečnostní prostředky než čipy. V případě, že má majitel psa vyšší obavu o to, že se pes zatoulá, dá se pochopit dobrovolné očipování psa. Co se týká argumentu, že je očipování psů moderní, můžeme se - a to bez nadsázky - dočkat po roce 2020 zákonů typu: povinné oblečky pro psy nebo taky povinné čipování lidí. Nejvyšší drzostí při uzákonění čipování pejsků případně čipování domácích zvířat je nařízení placení čipu, který majitel psa nechce a nechce ho ani samotný pes. Nedovolme, aby čipování psů, které bylo uzákoněno, lidé přijali se sklopenou hlavou. Zákon hovoří také o tom, že není možné psa očkovat, pokud není očipován. Uvědomujeme si, že při ignoraci majitelů své psy čipovat bude docházet k nárůstu neočkovaných psů, což by už společenský problém teoreticky mohl být. Čipovat psy je bohužel světovým trendem, který zasáhl také naši zemi s vidinou půl miliardového byznysu za předpokladu, že občané uvedené slabé argumenty s mírnou či větší dávkou naštvanosti spolknou jako ryba návnadu. Proč se ptát, nebo reklamně lidi masírovat, když přece očipování psů můžeme jednoduše nařídit a to rovnou plošně? Čipování psů Praha, povinné čipování psů Brno, čipování psů Ostrava, povinné čipování psů Olomouc, čipování psů Zlín, povinné čipování psů Hradec Králové, nedobrovolné čipování psů Pardubice, čipování psů Liberec, povinné čipování psů Plzeň, čipování psů Karlovy Vary, nedobrovolné čipování psů Ústí nad Labem, čipování psů Jihlava, povinné čipování psů České Budějovice a vůbec čipování psa ve městech, obcích a vesnicích v ČR. Nejen lobby a stát, žně z celé akce čipování mají i veterinární ordinace. Lidé aktuálně se strachem před zákonem a jeho postihem ve formě pokuty až 50000 Kč hledají: veterinář čipování psů Praha, veterina čipování psů Brno, veterinární ordinace čipování psů Ostrava, veterinář čipování psů Plzeň, veterinární klinika čipování psů Hradec Králové, veterinář čipování psů České Budějovice, veterinární ordinace čipování psů Ústí nad Labem, veterinář čipování psů Zlín, veterinář čipování psů Olomouc, veterina čipování psů Pardubice, veterinář čipování psů Jihlava. Věříme, že svědomí občanů i politiků se hne stejně jako vyhraje zdravý rozum. Dobrá služba podporuje svobody a práva občanů, chrání tímto sdílením psy a povinnému čipování psů říká jasné NE.


NE čipování psů
NE čipování psů
Čipování psů nesmí být povinné. Čipování psů je zbytečný zásah do těla a svobody přítele člověka. Čipování psů je ústavní porušení svobody majitelů psů. Čipování psů se provádí především za účelem byznysu s požehnáním zákona. Čipování psů se platí dvakrát - svobodou a penězi. Čipování psů je předstupněm čipování člověka. Odpovídáme NE - petice proti čipování psů na webu níže.


Čipování psů je uzákoněná lobby navlečená na problematiku neevidování psů. Argument evidence psů za účelem ochrany obyvatel případně jiných psů. Tento argument pro čipování psů je nejvíce pochopitelný, avšak není možné kvůli jedincům zasahovat do svobod většiny. Na místě je snad možná diskuze o čipování bojových plemen psů. Zaměříme-li se však nad významy slov, o kterých je řeč, odpoví nám internetová encyklopedie s odkazem čipování a dále pak odkazem domácích psů. Cena za čipování psů může být vyjádřena penězi, avšak v povinném uzákonění je cena za čipování psů zároveň vysoká, jelikož se platí svobodou. Je přirozené, že vzniká iniciativa proti čipování psů, která říká stop čipování psů a výsledkem jsou dále následně petice proti čipování psů. Protože jde o aktuální a nepříjemné téma asi pro milion psů i majitelů v ČR, jedná se o téma velmi medializované. Odkazujeme se proto na zákon, o kterém se mluví na stránkách povinné čipování a označování psů, stejně tak předkládáme čipování psů finance. Dalším informačním zdrojem, který se nabízí je portál s výpisem povinné čipování psů a zvířat. Ovšem také na webu zooo nalezneme informační článek na téma čipování psů. Pro komplexní doplnění však nemůžeme vynechat informační zdroj, kde jsou rovněž zprávy o čipování psů a stejně tak nevynecháme informační web echo, kde je podrobně popsána nová povinnost čipování psů. Není zároveň divu, že se ve společnosti mezi lidmi ale také na internetu vyskytuje řada debat a diskuzí pro ožehavé téma - jednou takovou je čipování psů diskuze. Po diskuzích nastává přirozeně nespokojenost u řady obyvatel, kteří chtějí poukázat na uzákoněnou šikanu ze strany státu a soustředí se na webu čipování psů petice. Chcete-li vědět, kdo provádí úkony čipování psů a zvířat, jsou to především veterináři, jejichž seznam naleznete na výpise ze známého katalogu veterináři a firmy na čipování psů. Dáme-li přednost pro získání informací blogu o zvířatech, inspiraci najdeme na website povinné čipování psů. Na samotný závěr uvádíme, že veškeré hnutí, iniciativa a různé petice proti čipování psů je v podstatě dobrá služba a proto také aplikace Dobrá služba - jednoduše jedna - dává najevo svůj postoj a podporuje zdravý rozum pro spokojenou společnost naší země, jejich obyvatel a domácích psů.