Dobrá služba
... jednoduše jedna ...


Časté otázky (FAQ)

Zde se dočtete odpovědi na Vámi často kladené otázky ohledně Dobré služby.

Časté otázky uživatelů (kteří v Dobré službě hledají)

Otázka: Jak a podle čeho vybíráte vhodné firmy do Dobré služby?

Odpověď: Vhodné odborníky ve svých oborech a oblastech komunikujeme z veřejně dostupných zdrojů na Internetu. Pro výběr do Dobré služby si všímáme referencí, image, portfolia či trvalého působení v oboru.

Otázka: Proč bych měl hledat přes Dobrou službu, když je na Internetu více vyhledávačů, především Seznam a Google?

Odpověď: Dobrou službu vítají především lidé, kteří v dnešní uspěchané době a přemíře informací preferují dobré doporučení, jednoduchost, dostupnost a úsporu času.

Otázka: Je Dobrá služba mobilní aplikace? Nemohu ji najít ani na Google Play ani na AppStore.

Odpověď: Dobrá služba není záměrně ke stažení na Google Play či AppStore. Jakožto internetová aplikace slouží také uživatelům zařízení, jako jsou stolní počítače a notebooky. Dobrá služba je však jednoduše intuitivně tvořena také pro uživatele chytrých telefonů a tabletů.

Pokud máte jiné dotazy ohledně Dobré služby, prosím, kontaktujte nás.

Časté otázky držitelů pozic (kteří v Dobré službě mají zápis, inzerují)

Otázka: Co z toho budu mít, když svou firmu zapíšu do Dobré služby?

Odpověď: Držitelé samostatných vizitek v Dobré službě přebírají 100 procent veškerých interakcí (návštěv webu, provozovny, zaslání e-mailů, telefonátů) od uživatelů aplikace. Model unikátnosti Dobré služby rovněž způsobuje výrazné zviditelnění vizitek na předních místech přirozeného vyhledávání Google a Seznam pro klíčová slova oboru a oblasti.

Otázka: Aby moji vizitku někdo našel, musí hledat jen v aplikaci Dobrá služba?

Odpověď: Najde ji nejen v aplikaci Dobrá služba ale i (často na předních pozicích) ve výsledcích přirozeného (neplaceného) vyhledávání internetových vyhledávačů jako je Google, Seznam, Centrum, Bing, ...

Otázka: Co když bude mít zájem o moji samostatnou pozici někdo další z konkurence? Bude tam zapsán jako druhý? Nebo mě může přeplatit?

Odpověď: Po sjednanou dobu trvání zápisu samostatné vizitky nelze změnit držitele ani přidat dalšího. Vyjímku tvoří ukončení smlouvy či podnikání původního držitele pozice. Přeplacení také není možné, protože se nejedná o princip aukce (Google Ads, Seznam Sklik), ale princip časové exkluzivity.

Otázka: Rád bych si objednal samostatnou pozici, ale už je zde zapsán konkurent. Jaké mám možnosti, abych tuto pozici získal?

Odpověď: Je nám líto, ale po období trvání zápisu nelze původního držitele samostatné pozice nahradit. Působíte-li však ve více oborech či oblastech, doporučujeme kontaktovat nás pro aktuální informace o obsazených pozicích.

Otázka: Pozice na Google mi nabízí i jiná firma. Proč si mám vybrat Dobrou službu?

Odpověď: Pozice na Google si zcela jistě můžete zaplatit i sám. Ovšem umístění bývá v sekci placených reklam, kde je viditelné, že jde o reklamu - nikoliv přirozenou cestu SEO, jako je to díky Dobré službě. Roli hraje také vyšší cena za formu přímé placené reklamy Google Ads nebo Seznam Sklik. Výhodou aplikace Dobrá služba je navíc samostatnost ve vizitce a přímý rychlý kontakt. V jiných odkazech z výsledků vyhledávání na Google či Seznam dominují častokrát různé výpisy, kdy je stejně uživatel nucen vybrat z řad možností.

Pokud máte jiné dotazy ohledně Dobré služby, prosím, kontaktujte nás.